Category Archives: Kafejnīcas – Restorāni

Foodbox

Šajā ātrās ēdināšanas turku kafejnīcā uzsvars ir uz kebabiem. Šķiet no visiem Rīgas kebabu iestādījumiem Foodbox ir vislabākais ne tik daudz cenas vai atmosfēras dēļ, cik dēļ pašgatavotās maizes. Vieta viņiem ir maza un pusdienlaikā var nākties stāvēt kājās pie sienas vai doties ar savu kebabu, kur citur. Pārējā laikā kāds galdiņš parasti ir brīvs. Iespējama arī piegāde… >>> »

Turkebab

Viss ir kārtībā ar šo Turkebab – turkiem piederošo kebabu ķēdi. Kvalitāte ir apmierinoša un arī pagaidām nav gadījies uzrauties uz vecas gaļas. Vienīgais, kas varētu būt labāks ir maize, plus zemākas cenas, bet to jau vienmēr var vēlēties. Katrā ziņā labāk iet uz Turkebab nekā uz pakistāņiem vai vēl tiem līdzīgiem par kuriem jau bija skandāls pa… >>> »

STRADA coffee and tea riga

Atrodas Jāņa ielā 5. Klusa skaista iela ar tādu pašu kafejnīcu. Lielisks kafijas bērmenis un skaists interjers. Ja gribas netraucēti pasēdēt un malkot garšīgu kafiju (arī Starbucks), tad šī ir laba izvēle.

Lulu pica

Picērija Lulu ir mans iecienīts galamērķis reizēs, kad gribas, ko neveselīgu. Piekritīsiet ēst picu katru dienu nav veselīgi, bet pa retam jau var apēst kādu šķēļi. Kāpēc es ēdu tikai šķēli, jo, pimkārt, apēst veselu picu viens pats es nevaru un, otrkārt, 45 cm pica maksā vairāk kā 15 eur. Par 15 eur es varu nopirkt vismaz 2… >>> »

Tokyo city

Rīgā esošie Tokyo city restorāni (nejaukt ar pilsētu Tokiju) man patīk, ļoti piedāvā atslodzi pēc latviešu ēdienkartes. Suši maksā no 2 eiro, kas liekas maz, bet, ja gribas kārtīgi paēst vajag vismaz 4 – 5 komplektus. Šī iemesla dēļ Tokyo city labāk apmeklēt vai pasūtīt uz mājām reizēs, kad gribas pusdienās ko apēst. Pusdienu piedāvājums maksā vidēji 6… >>> »