Select Page

Rīgā esošie Tokyo city restorāni (nejaukt ar pilsētu Tokiju) man patīk, ļoti piedāvā atslodzi pēc latviešu ēdienkartes. Suši maksā no 2 eiro, kas liekas maz, bet, ja gribas kārtīgi paēst vajag vismaz 4 – 5 komplektus. Šī iemesla dēļ Tokyo city labāk apmeklēt vai pasūtīt uz mājām reizēs, kad gribas pusdienās ko apēst. Pusdienu piedāvājums maksā vidēji 6 eiro, kas ir dārgāk nekā citās vietās kur piedāvā pusdienu piedāvājumus, bet ir pieņemami, ja gribas atslodzi no parastiem ēdieniem. Uzreiz gan jāsaprot, ka arī ar biznesa pusdienu komplektu nevar pārēsties, taču tas ir pietiekami liels, lai paēstu.

Kā jau visās šādās iestādēs lielākie papildus izdevumi rodas, ja izlemsiet pasūtīt dzērienus un desertus. Piemēram, burkānu sula maksā 2,90 eur par 200 ml, bet ananasu sula 3,9 eur. Ja gribēsiet izšmaukt pa lēto un pasūtīsiet ūdens karafi, tad rēķiniet, ka tas Jums izmaksās aptuvnei 5 eur un labāk ir pasūtīt ūdeni pudelē (1,20 eur).

Piegāde uz mājām vai jebkuru citu adresi ir iespējama, ja pasūtīsiet vismaz 20 eur apmērā. Pretējā gadījumā Tokyo city gribēs, lai ejat pakaļ pasūtījumam pie viņiem. Kā jau visos šādos, lielos restorānos gadās visādi nepatīkami sīkumi, piemēram, aizmirst ielikt irbulīšus, sajauc suši veidus vai piegāde kavējas (sastrēgumi, liels noslogojums). Diežēl atšķirībā no Lulu picas te netiek piedāvāta pica par brīvu, ja piegāde kavējas noteiktu laiku. Pašam gan ar piegādi nekad nav bijušas problēmas .

Ja katra minūte ir no svara, labāk iet uz kādu bistro tipa kafejnīcu vai ēdnīcu, kur uzreiz liek porciju un nav jāgaida, kamēr ēdiens tiek pagatavots un atnests. Kopumā – piemērota vieta pusdienām vai pasēdēšanai pārītim, bet jārēķinas, ka nav tā pati lētākā. Uz tokyo city var iet šad tad, bet ne katru dienu.