Category Archives: Finanses

Credit24

Credit24, a non-bank lending agency, offers to lend money by applying online. The first credit line for 30 or 60 days is promised without interest, but then has to pay interest. That’s all right. Bad Interest is much higher than you’d like and often higher than in banks. Essentially, interest is equivalent to a credit card interest unless… >>> »

Aizdevumi

Latvijā ir n-tie uzņēmumi, kas sola, ka aizdos naudu caur internetu. Daļa tiešām arī aizdod, bet citi nez kādu iemeslu dēļ nedod pat tad, ja kredītvēsture ir 100% kārtībā un ir normāli ienākumi. Visi jaunie ātrie kredīti parasti drīzāk iedos, jo viņi ir jauni un bez klientiem. Vecie skatās, domā un tad beigās nez, ko izdomā. Tādās reizēs… >>> »

Crediton neaizdod

Crediton kopā ar ladycredit pieder Creamfinance (agrāk MD investīcijas) un nav saprotams pēc kādiem principiem viņi Latvijā vispār strādā. Labi, ladylon vēl var saprast, mēģina pievilināt sievietes, lai aizņemas, bet crediton? Ja aizņemies naudu, bet laicīgi neatdod jāmaksā soda procenti vai jāpagarina. Ok. Ja paņem kredītu crediton un to atmaksā, bet tam vēlreiz, bet pēc kāda laika gribi… >>> »

Luminar

Jaunā banka luminar apvienos swedbank un dnb, bet kādēļ vajadzēja tādu nosaukumu. Izklausās pēc kaut kādas sektas. Ja būs lētākas cenas kā swedbank, vienalga varētu pāriet pie viņiem. Pieredze ar nordea ir bijusi normāla, bet par dnb nekāda informācija nav. Sliktāk kā swedbank jau nebūs, lai arī, kas to zina.