Category Archives: Atpūta – Izklaide

Gribu.lv – noslēpumi un patiesība

Šis ir viens no populārākajiem portāliem Latvijā, lai arī tā saturs ir ļoti vājš. Ir vairākas sadaļas (sieviete meklē vīrieti nopietnām attiecībām, sievete meklē vīrieti cita veida attiecībām, sieviete meklē sievieti, vīrietis meklē sievieti, pāri, masāža), taču tajās visās ir vieni un tie paši sludinājumi. Gribu.lv neviens nemeklē nopietnas attiecības un par to liecina sludinājumu saturs un ievietotās… >>> »

Tv3play

TV3play ir viena no lapām, ko apmeklēju visbiežāk, principā katru dienu. Galvenais mīnuss – milzīgi garās reklāmas, kas jāskatās, turklāt tās nevar noņemt arī ar reklāmu bloķētāju. Ja uzliek reklāmu bloķētāju, tad vispār neko nerāda. Patīk, ka tv3 play piedāvā pietiekami daudz seriālus un multfilmas bez maksas. Bērni bija īpaši iecienījuši Ķepu patruļu, bet tagad vairs netiek rādītas… >>> »

Cinemalive.tv – teicami | Bezmaksas filmas online latviešu valodā |

CinemaLive tv ir viena no populārākajām vietnēm, kur iespējams skatīties filmas online latviešu valodā. Pieejami dažādu žanru darbi – animācijas filmas, komēdijas, asa sižeta vai romantiskas filmas. Kats interesents var atrast, ko sev tīkamu. Cinemalive filmu katalogs tiek regulāri papildināts un tas ir pieejams pilnīgi bez maksas. Vienīgā neērtība – reklāmas sānos, bet tādas jau ir visos portālos.… >>> »

AB Parks

Atrakciju parks – AB parks ir ok, ja uz to brauc vienu reizi. Vismaz pagaidām. Uzņēmumam ir daudz modernizācijas plāni un, iespējams, ka pēc 3 – 4 gadiem tur būs vēl interesantāk. Šobrīd tur no Avārijas brigādes varoņiem nekas daudz nav redzams, bet ir dažādas atrakcijas bērniem. Uz dažām, piemēram, šaušanu ar lāzeriem (komandās) ir jāpiesakas iepriekš. Piemērots… >>> »

Žagarkalns laivu noma – atsauksme

Laivošana pa Gauju vasarā ir ļoti populāra un to piedāvā arī laivu noma Žagarkalns. Cenas ir tādas pašas vai augstākas kā konkurentiem. Galvenais mīnuss ir neprecīzi norādītās cenas mājas lapā. Ja plānojat braukt lielākā kompānijā, būs papildus jāpiemaksā par transportu. Cik? To uzzināsiet uz vietas. Mūsu gadījumā tie bija vairāk kā 20 eiro par aizvešanu uz sākumpunktu. Plus… >>> »

Latloto

Latvijas valstij piederošais Latloto ir monompolists, jo vienīgais var piedāvāt loterijas biļetes. Privātajiem pieder kazino un sporta bāri (totalizatori), bet loterijas ir latloto prioritāte. Esmu pircis gan momentoloterijas – Sapnis, Džezs, gan piedalījies interneta izlozēs – Viking Lotto, Eurojackpot un citās. Momentloterijās lielākais laimests šķiet bija 5 eur, bet Viking lotto 9 eur. Iespējas laimēt ir niecīgas, bet… >>> »

Vienkoču parks – ok

Vienkoču parku kopā ar bērniem esam apmeklējuši vairākas reizes. Pirmajā reizē tur ir ko darīt – ir taciņas, no koka izgrieztas figūriņas, neliels spēļu laukums un retu reizi arī iespēja ielūkoties no māliem un pudelēm būvētā mājā. Gribētos, lai ir vairāk iespējas darboties arī pieaugušajiem, ne tikai mazajiem, bet arī mazajiem, tur patiesībā ir maz, ko pašiem darīt,… >>> »