Dāvanu serviss

By | decembris 27, 2019

Pēdējā brīža piedāvājumi un kuponi noder, ja gribas nopirkt kaut ko lētāk, ar atlaidēm. Interesanti, ka daži ir izveidojuši uzņēmumus, kas ar to vien nodarbojas kā tirgo dāvanu kartes. Dāvanu serviss piedāvājumā ir simtiem, iespējams, pat tūkstošiem dažādas dāvanas. Pēc piedāvājuma viņi ne ar ko īpaši neatšķiras no citiem dāvanu karšu pārdevējiem. Spa, viesnīcas, peintbols, vakariņas restorānā, gaisa balons, izbrauciens ar auto, quest room jeb piedzīvojumu istabas u.t.t. izvēles ir iespējas ir lielas, atliek tikai maksāt.

Pozitīvi, ka par dāvānu karti var samaksāt internetā un uz epastu uzreiz arī tiek atsūtīts apstiprinājums pirkumam. Pēdējā brīža pirkumiem tas der pavisam labi. Ja pašam nav oriģinālas un lieliskas dāvanas idejas, tad dāvanu servisā var atrast kaut ko, kas vajadzīgs.

Mīnuss – cenas. Gribētos lielākas atlaides, jo ir skaidrs, ka no īstajiem pakalpojumu sniedzējiem viņi dabū daudz lielāku atlaidi. Lielākie konkurenti šķiet ir Visas Dāvanas, Lieliska Dāvana, Pērkam Kopā un Dāvanu Sala. Būtiskas atšķirības starp šiem visiem nevar redzēt, vienīgi ka dāvanu serviss ir izveidojis reālas filiāles lielākajos tirdzniecības centros Rīgā. Tas nozīmē, ka tie, kas ar internetu ir uz jūs vai arī tiem, kam mājās nav printeris, ir iespēja nopirkt dāvanu kartes lielveikalos.

2 thoughts on “Dāvanu serviss

  1. Cojs

    Dāvanu serviss ir praktiski katrā lielākā maximā. Labs variants nopirkt kādu dāvanu garamējot, ja pilnīgi nav nekādas idejas. Meklējot dāvanas sievietēm parasti gan var izlīdzēties ar konfektēm un ziediem 🙂

    Reply
  2. vilnite

    Dāvanas jāpiemeklē katram cilvēkam atsevišķi, nevis jāpērk dāvanu kartes. Dāvanu serviss dzīvo no cilvēku iztēles nabadzības. Labāk pavadiet laiku kopā vai dāviniet naudu, nevis dāvanu kartes.

    Reply

Pievienot savu viedokli