Select Page

Salīdzinoši jauns, taču populārs sludinājumu portāls “Andele Mandele”. Savu cienītāju loku iemantoja palīdzot tirgot lietotas bērnu un sieviešu drēbes un apavus, taču tagad situācija ir mainījusies. AndeleMandele ir paplašinājusi savu profilu. Tagad apmeklētāji tajā cenšas pārdot lietotas drēbes, apavus, tehniku un citas preču kategorijas, t.sk. sadzīves tehnika, elektrotehnika, auto, preces mājdzīvniekiem, mēbeles, grāmatas, apgaismojums, skaistumkopšanas preces, rokdarbi. Tas ļauj domāt, ka tuvākajos gados Andele Mandele varētu kļūt par nopietnu konkurentu pašmāju sludinājumu portālu monopolistam (SS).

Andele Mandele atsauksmes

Izmantoju šo portālu vairākas reizes un visas veiksmīgi. Pirmajās reizēs pasūtīju ziemas jaku sev, ziemas zābakus bērnam un vēl dažādus sīkumus. Citā reizē pasūtīju spēļu konsoli un visi pasūtījumi bija veiksmīgi.

Labākais veids, kā neiegrābties ir apskatīt tirgotāju profilus un atsauksmes par viņiem. Ja citiem pircējiem ir bijusi pozitīva pieredze, tas ir labs sākums. Ja salīdzina Mandeli ar citiem līdzīgiem portāliem, tad vismaz personīgi liekas, ka šeit krāpnieku skaits (vismaz pamazām) ir salīdzinoši neliels. Naudu nosūtīju pa tiešo pārdevējiem, kas pēc tam atsūtīja preces uz Omniva pakomātu.

Sūdzības par Andele Mandele

Man nav sūdzības par portālu andelemandele.lv. Visa pieredze ir bijusi veiksmīga. Ja veicat pirkumu pirmo reizi, iesaku nopirkt kaut ko lētu, lai nebūtu žēl, ja kaut kas noiet greizi. Protams, tā kā lietotāju skaits ir mērāms vairākos desmitos, iespējams pat simtos tūkstošos, ir skaidrs, ka arī šeit var uzrauties uz krāpniekiem. Cerams, ka Andele Mandele šādās reizēs bloķē šos cilvēkus. Ja gribat lasīt sūdzības, ejiet uz tam paredzētiem portāliem vai interneta forumiem.