Select Page

Impro atsauksmes internetā ir dažādas, bet es esmu priecīga, ka izvēlējos tieši šo firmu. Kad skatījos piedāvājumus, impro ceļojumi likā dārgāki nekā citām tūrisma aģentūrām, bet pārliecināja draugu atsauksmes, kas jau iepriekš bija to izmantojuši.

Devos no Rīgas ar autobusu uz Itāliju. Pa dienu braucām autobusā, nakšņojām viesnīcās pa 2 cilvēkiem istabiņās. Itālija sagaidīja ar daudz patīkamāku temperatūru, kamēr Latvijā tajā brīdī bija vēl salīdzinoši vēss. Itālijā izbaudīju visu, ko piedāvāja pasākuma programma. Brīžiem liekas, ka pārāk liela skriešana, bet, ja grib redzēt vairāk nekā tikai vietējo kafejnīcu vai baznīcu, tad nekas cits neatliek kā skriet.

Iepriekš, pēdējos 10 – 20 gadus, vienmēr plānoju ceļojumus pati, bet šoreiz gribējās, lai kāds cits to izdara manā vietā. Sen nebiju tik ilgi braukusi ar autobusu, bet bija sava kompānija un kopumā nekāda vaina, turklāt blakus vieta bija brīva un varēju sēdēt pa diviem sēdekļiem. Gids zināja visu par maršrutu un spēja gan izklaidēt, gan ieinteresēt par apskatāmajām vietām.

Zinot, ka pēc ilgā pārbrauciena negribēsies atkal kratīties autobusā, atpakaļ lidoju ar lidmašīnu. Impro aģentūra piedāvāja arī otru variantu, lidot uz Itāliju ar lidmašīnu un atpakaļ ar autobusu, bet esmu priecīga, ka izvēlējos savu variantu.

Kopumā ceļojuma vērtējums pozītivs. Ja būtu vairāk nauda, tad lidotu turp un atpakaļ ar lidmašīnu. Atkristu garais pārbrauciens, bet tad atkal varbūt labāk paņemt kādu All-Inclusive viesnīcu tajā pašā Itālijā vai Ēģiptē un padzīvot uz vietas.