XNet

By | jūlijs 7, 2016

 

Xnet atsauksmes

Interneta veikalā xnet esmu pircis dažādas preces. Ar piegādi nav bijušas problēmas, bet ar pašu preci gan. Nopirku Samsung telefonu ar paaugstinātu izturību pret triecieniem, putekļiem un mitrumu. Ekrāns saplaisāja, kad uzsēdos tam virsū. Īpaši netraucēja, turpināju lietot. Pāris mēnešus vēlāk aizmirsu ārā – dārzā. Pa nakti bija lietus. No rīta telefons vairs nebija lietojams. Žāvēju, skrūvēju, visādi mēģināju, bet metams. Droši vien vajadzēja nest uz servisu uzreiz, kā saplaisāja ekrāna stikls, bet noslinkoju. Servisā nemaz neko neprasīju diez vai viņi tādus remontē. Vai šādu telefonu var uzskatīt par paaugstinātas izturības? Nezinu, vai telefons brāķis vai kreisā prece, bet tā bija.

 

Xnet kontakti

SIA XNet (reģ.nr.40003612435)
adrese: Jūrkalnes 15, Rīga
tālrunis: 67892277

2 thoughts on “XNet

  1. Uģis Kozlovskis

    kaads idiots…. kaads tam XNETAM vispaar sakars ar to ka Tev tas telefons sapliisa ? Visi e-veikali visus telefonus njem no vieniem un tiem pashiem vairumniekiem, un tie savukaart no vieniem un tiem pashiem razhotaajiem…..

    Nav nekaadas atshkjiriibas vai tu peerc telefonu XNET vai 220.lv veikalaa, atshkiras tikai peecpaardoshanas apkalposhana. Vieni tevi pasuuta dirst, bet citi njem un aukleejas…

    Reply

Pievienot savu viedokli