Select Page

Vienkoču parku kopā ar bērniem esam apmeklējuši vairākas reizes. Pirmajā reizē tur ir ko darīt – ir taciņas, no koka izgrieztas figūriņas, neliels spēļu laukums un retu reizi arī iespēja ielūkoties no māliem un pudelēm būvētā mājā. Gribētos, lai ir vairāk iespējas darboties arī pieaugušajiem, ne tikai mazajiem, bet arī mazajiem, tur patiesībā ir maz, ko pašiem darīt, izņemot skatīties un staigāt.
Ja nav tur nekad būts un brauc pa Vidzemes šoseju, var iegriezties Augšlīgatnē, lai apskatītu. Nesen tur ir uzbūvēts arī kokgriešanas muzejs, kur var apskatīt ar kādiem instrumentiem cilvēki agrāk strādāja un kāds galdnieks noteikti vēl tagad arī strādā.
Cenas samērīgas. Pieaugušajiem 3 eur, bērniem 2 eur. Salīdzinoši pārbraukt pāri Gaujai ar vagoniņu tagad maksā jau 8 eur..

Vienkoču parks strādā līdz plkst. 18.00, kas ir ok, priekš ziemas, bet vasarā tomēr varēja ļaut ilgāk staigāt, jo tumšs paliek pat pēc plkst. 21.00.
Ir reizes, kad tur ir kādi īpašie pasākumi, piemēram, lāpu gājiens, bet jārēķinas, ka cilvēki būs ļoti daudz un tā arī barā visur iesiet.