Select Page

Man patīk Gandrs, jo pārdevēji tur ir draudzīgi un labi pārzina savu preču klāstu, sevišķi velo piedāvājumu. Ar kalnu kāpšanas inventāru viņiem ir švakāk, bet ir skaidrs, ka gandrs pelna tieši uz velo un apģērbiem un pārējais ir tikai pakārtots, līdz ar to pārdevēju specializācija šajā jomā ir ok.

Nopērkot noteiktu preču daudzumu par attiecīgu summu var tikt pie atlaižu kartes. Agrāk bija jāiztērē vismaz 100 lati, tagad šķiet karti dod pēc pirmā pirkuma vai arī to var nopirkt, neesmu mēģinājis. Gandra draugiem un sevišķi pārdevējiem ir iespēja nopirkt preci ar 30% atlaidi. Tas ir daudz. Ja veikals gandrs pārdod guļammaisu par 100 eur, tad, pērkot pa 70 eur, tas ir līdzīgi kā cenai, pērkot internetā. Ja lielo atlaidi nevar dabūt, vajag iedraudzēties ar kādu no pārdevējiem un tad, jau varēs visu sarunāt.

Patīk arī Gandra projekts – LatvijasDaba.lv kur tiek apkopota pamatinformācija par Latvijas floru un faunu. Tas ir noderīgi ne tikai, meklējot kādu nepazīstamu sēni, bet vienkārši kā uzskates materiāls bērniem vai pieaugušajiem, jo šādi dati internetā diemžēl ir maz.

Izvēloties preces tūrismam un aktīvai atpūtai Rīgā patiesībā ir tikai 2 – 4 vietas, kur skatīties inventāru – gandrs, ceļotājs, virsotne un adventure spirit, ja vēl vispār darbojas. Gandra veikali ir lielāki, ar plašāku izvēli, taču šķiet arī nedaudz dārgāki, jebkurā gadījumā, ja ceļotājā nav atlaides, tad eju uz gandru.

Viņiem ir arī internetveikals gandrs.lv kur preču klāsts tiek atspoguļots online režīmā. Ja internetā rāda, ka konkrētajā veikalā, kas nav uz vietas, tad tur arī nebūs un otrādi.