Select Page

TV3play ir viena no lapām, ko apmeklēju visbiežāk, principā katru dienu. Galvenais mīnuss – milzīgi garās reklāmas, kas jāskatās, turklāt tās nevar noņemt arī ar reklāmu bloķētāju. Ja uzliek reklāmu bloķētāju, tad vispār neko nerāda.

Patīk, ka tv3 play piedāvā pietiekami daudz seriālus un multfilmas bez maksas. Bērni bija īpaši iecienījuši Ķepu patruļu, bet tagad vairs netiek rādītas jaunas sērijas un palikušas tikai pāris vai viena Ķepu patruļa. Bērni to zina jau no galvas. Atdodiet mums ķepu patruļu! 🙂

Reizēm paskatos arī kādu seriālu, bet latviešu valodā, tomēr tas klāsts ir baigi mazs. Tad labāk abonēt ārzemju servisus, lai paskatītos online Game of Thrones jaunākās sērijas. Varētu skatīties bez maksas internetā, bet seriāls labs un tad var arī samaksāt autoriem.

Otrs Tv3 mīnuss, kas redzams tieši tv3play.lv ir lapas lēnā darbībā. Sākumā likās, ka internets vainīgs, bet notestēju ar Speedtest.net un ātrums ir ļoti labs. Iespējams, ka lapai pieslēdzas pārāk daudz lietotāji un serveris netur slodzi. To es nezinu, taču sevišķi vakaros mēdz būt tā, ka tv3 interneta versija velkās un vispār nav skatāma. Ieteiktu īpašniekiem kaut ko sākt darīt šīs lietas labā. Pretējā gadījumā pārtraukšu skatīties pavisam.