Trodo – atsauksmes par auto rezerves daļas sūtīšanu

By | July 11, 2018

Atradu Trodo meklējot internetā specifisku auto rezerves daļu. Salīdzinot ar citiem rezerves daļu sūtīšanas starpniekiem Latvijā izskatījās ok. Alternatīva bija sūtīt no igauņiem, kam nezināmu iemeslu dēļ ir lapa latviski.

Izvēlējos trodo.lv ar piegādi caur omniva pakomātu. Viss likās labi, bet detaļu vajadzēja dabūt ātri un cerēju, ka vēlākais pēc 2 dienām būs klāt. Atnāca pēc 4 vai 5 dienām (ārpus Rīgas). Pa vidu gan bija brīvdienas un omniva it kā bija pie vainas, bet vienalga, tas bija par ilgu.

Nākamreiz mēģināšu sūtīt citā kantorī, iespējams, ka tur būs ātrākā piegāde. Protams, ja nebūs steidzami vai cena trodo būs zemāka, tad varētu mēģināt viņus vēlreiz, jo ar pašu preci viss bija kārtībā.

11 thoughts on “Trodo – atsauksmes par auto rezerves daļas sūtīšanu

 1. janis

  piegade galigi irsa,,cereju uz paris dienam ka bij solits,,bet neka nacas gaidit nedelu

  Reply
  1. Trodo LV

   Labdien, Jāni,
   pie katras preces norādām paredzamo piegādes laiku, taču tas var mainīties atkarībā no izvēlētā piegādes veida. Mēs darām visu iespējamo, lai pasūtījums pēc iespējas ātrāk nonāktu galapunktā!

   Reply
 2. Čakāns Kaspars

  Serviss galīgi garām. Preci neizsūta, zvanus neceļ uz ziņām neatbild.. Kaut kāds kaktu kantoris..
  Jā katrai precei ir datums un es ar to aptuveni arī rēķinos, Trodo gan nē..

  Reply
 3. Ansis

  Pirmo reizi pērku šajā veikalā.Biju patīkami pārsteigts,preci saņēmu jau otrajā dienā!Pasutīsana,apstiprināšana,saņemšana-viss čotka,bez kādām aizķeršanām.

  Reply
 4. Keiss

  Ar trodo viss ir kārtībā tikai detaļu meklēšanas sistēma jāuzlabo. Piegādā puslīdz laicīgi. Man atsauksmes pozitīvas.

  Reply
 5. dzintars

  trodo vai eparts ir viens un tas pats . sūtijis esmu daudz, itkā apmierina,bet piegāde ir diezgan ilga. piemēram,pasūtu 1dien, 2dien no rīta puses jābūt pie viņiem un tajā pašā dienā izsūta,tad 3dien vai max 4dien detaļām jābūt pie tevīm,bet tur ir tā kad izsūta varbūt 3dien vai 4dien un 5dien tikai saņem. tas ir ar detaļām kuras pāŗsvarā ir uz vietas. esmu ņēmis no paziņas auto servisa kas sūta daļas iespējams no tās pašas vietas kur trodo, un piegādā uzreiz nākamajā dienā. tākā ieteiktu darbiniekiem nevilcināties ar izsūtīšānu jo auto rez daļu e veikalu privātpersonām ar ātru piegādi lv nav

  Reply
 6. Henriks Matuševs

  -Pirmdiena-
  Pasūtīju transmisijas eļļu motul kopa ar dažādām citam rezerves daļām kopa izmaksāja 180eur, piegāde bija rakstīts ka preces saņemšu >trešdienCastrol<.

  -Taja pašā dienā trodo pārskaita man atpakaļ naudas summu 68 eur par pirmo pasūtījumu, zvanu jautāju kāpēc tada summa bija jābūt 180eur.

  Viņi ir izsprieduši ka apvienos manus abus pasūtījumus, un pārskaitīs atpakaļ starpību (?)
  Kautvai skaidri un gaiši viņiem pateicu ka atceliet visu pasūtījumu. Ok vienojamies un viņi man pārskaitīs atpakaļ visu summu no pirmā pasūtījuma. (dienas laikā ieskaita atlikušo summu)
  Un otru pasūtījumu kurš bija ~200 eur izsūtīs šodien, piektdien varēšu savākt. Sarunu beidzam.

  Piektdiena pulkstenis ir 13:00
  Zvana no trodo stasta man Castrol eļļa nav pieejama (esmu jau diezgan nokaitināts)
  Ok, man nevajag eļļu, vēlos saņemt pārējais rezerves daļas, diemžēl mes dēļ šī incidenta nevaram izsūtīt pasūtījumu, izsūtīsim pirmdien. Tajā pašā laika sakot ka neesmu vel samaksājis par pasūtījumu un tādēļ tas nav izsūtīts, kaut arī majaslapa redzams ka pasūtījumus ir apmaksāts.

  Beigas tomēr saprot ka esmu apmaksājis pasūtījumu saka ka naudu pārskaitīs atpakaļ 5dienu laikā – kautvai iepriekšējā pasūtījuma starpību samaksaja nepilnas dienas laikā-kas mainījās? Laikam tikai mana attieksme runajot ar darbinieku (runāsi laimigs visu darīsim atri, runāsi nokaitināts gaidi 5dienas)

  -Neprofesionāls darbinieks
  -Lēns serviss
  -Mājaslapā neizpratne par pieejamo detaļu klāstu. (radas ka ir, bet dienu vēlāk tomer vairs nav)

  Tajā pašā laika iepērkoties cita rezerves daļu veikalā preci jau saņēmu nākamās dienas vidū.

  Domaju ka vairs neizmantošu trodo.lv priekš auto rezerves daļām.

  Ja nu vienīgi pasūtīt spuldzīti, to viņi spēj piegādāt dienas laikā.

  Reply
 7. Kaspars

  Es pasutiju shodien. Prece bija sanemama pie vinjuem ofisa jau pec 5h. Viss teicami.

  Reply
 8. Alex

  Магазин Trodo предлагает широкий выбор автозапчастей. Один из первых вариантов, когда у меня нет времени ходить в реальный магазин. Я рекомендую.

  Reply

Pievienot savu viedokli