Select Page

Viens no lielākajiem interneta veikaliem, kas specializējas uz preču tirgošanu internetā. Nesparotamu iemeslu dēļ Tehnoland ir izvietojies Dzelzavas 70 (netālu no Mēbeļu nama). Iespējams, ka viņi domā, ka interneta laikmetā atrašanās vieta nav no svara, bet, ja veido reālu veikalu, vai nebūtu labāk to izvietot vietā, kas ir tuvāk Rīgas centram vai pie kāda no lielveikaliem?

Katru reizi, kad sūtu preces internetā Tehnoland ir viena no vietām, kur salīdzinu cenas. Diemžēl vai par laimi vairumā gadījumu uzvar 220, 1a, xnet vai kāds no ārzemju veikaliem. Grūti pateikt, vai lielākā daļa cilvēku rīkojas līdzīgi kā es, bet Latvijā joprojām darbojas daudzi interneta veikali, kas piedāvā līdzīgu sortimentu. Tas nozīmē, ka katru mēnesi tie saņem pietiekami daudz pasūtījumus, lai varētu apmaksāt telpas, samaksāt darbiniekiem, komunālo pakalpojumu sniedzējiem un piegādātājiem.

Attiecībā uz servisu un piegādēm pretenzinu nav, viss ir bijis korekti. Tehnoland.lv ir manā baltajā sarakstā, jo ir pietiekami liels un arī bagāts, lai neatļautos lietas, ko var mazie interneta veikali. Šī iemesla dēļ, iepērkoties tehnoland maksāju uzreiz ar pārskaitījumu, nevis skaidrā naudā kurjeram. Iespēju maksāt skaidrā naudā, preci saņemot izvēlos tikai tad, kad internetveikals ir nepazīstams, taču Tehnoland ir salīdzinoši zināms.

Līdz šim nav bijusi vajadzības atgriezt preces atpakaļ, līdz ar to par tehnoland garantijas servisa īpatnībām neko nevarēšu komentēt. Parasti jau par preces garantiju internetā ir atbildīgs ražotājs. Ja rodas problēmas ar preču piegādi vai to kvalitāti vērsieties PTAC – valsts institūcijā, kas uzrauga un soda mazumtirgotājus un aizstāv patērētāju tiesības. Tehnoland un visiem citiem mazumtirgotājiem šīs iestādes viedoklis ir no svara un ir obligāti jāpilda PTAC spriedumi.