Select Page

Ilgi domāju, vai izmantot Shortcut pakalpojumus vai nē. Piedāvājums ir samērā šaurs un liela daļa filmu jau redzētas, bet latviski. Un tā kā filmas online latviski mums pēdējos gados ir grūti atrast, tad noriskēju. Sākumā viss labi, bet pienāca vakars un kvalitāte strauji nokritās.
Lietoju mobilo internetu un vakarā pieslēdzās visi torentu lietotāji un filmu kačātāji vai vienkārši cilvēki, kas skatās filmas internetā un sākās raustīšanās. Paskaties dažas minūtes, uzkaras, gaidi – rāda nelielu gabaliņu atkal uzkaras. Pa dienu lietojams.
Kāds teiks – slikts internets. Varbūt, bet paralēli ir pasūtīts arī Netflix un netflix šādas problēmas nekad nav. Pat brīdī, kad ir vissnoslogotākais laiks viss darbojas labi. Netflixam tāpat kā youtube kvalitāte mainās atkarībā no pieslēguma ātruma, bet Shortcut šādās reizēs vienkārši uzkarās. Palietoju un atteicos no viņiem.
Kopumā, ja dzīvo Rīgā vai kādā lielākā pilsētā, tad, iespējams, var lietot. Turpetim, ja mēdz būt problēmas ar internetu, tad labāk ņemt ko citu. Arī kaimiņu atsauksmes par shortcut ir līdzīgas, līdz ar to tas nav tikai mans viedoklis.