Select Page

Senukai jeb KSenukai sanāk apmeklēt regulāri, jo diemžēl Depo ir pārāk tālu. Ja paskatās preču piedāvājumu, tad senukai ir puslīdz normāls, taču apkalpošanas kvalitāte varētu būt labāka. Piemēram, Depo pārdevēji nāk līdzi un pastāsta par visu, ko vajag, bet senukai ir sajūta, ka cenšas aizmukt vai paslēpties pa kaktiem. Nezinu, vai viņiem ir lielas atšķirības atalgojumā vai apmācībā, bet patīkami tas nav.

Senukai galvenā priekšrocība ir interneta katalogs – mājaslapa, kurā var apskatīties vai konkrētā prece ir uz vietas veikalā. Tas aiztaupa laika, bet dažas reizes ir gadījies, ka internetā norādītā informācija nesakrīt ar reālo dzīvi. Kopš Ksenukai pārpirka 1a šādas problēmas gan ir palikušas mazāk, kas priecē.

Cenas ir līdzīgas kā citos veikalos. Ja gribas ietaupīt, jāsalīdzina mājās vai vismaz jāapskatās citi piedāvājumi, lai saprastu, kur labāk.

Piegāde – jā, to var sarunāt, bet tas ir maksas pakalpojums, tādēļ neizmantoju. Citas atsauksmes par šo jautājumu arī nav. Kolēģim ir busiņš, ja vajag,  ko lielāku pārvest, paši vedam.

Darba laiks – tāds pats kā visiem citiem lielajiem būvniecības veikaliem. Svētdienās šķiet nestrādā vispār.

Serviss – nav bijusi vajadzība izmantot, bet parasti jau servisu nodrošina preču ražotājs vai oficiālie pārstāvji Latvijā.

Akcijas – trešdienās, piektdienās un sestdienās (?) ir atlaides dažādām precēm, bet ja iepriekš jau bija atlaides, tad tās kopā nesummējas, kas nav forši. Tāds nosacījums gan ir visos veikalos ne tikai csenukai.