Select Page

Uzņēmums Rīgas Satiksme pieder Rīgas Domei un ar to šķiet jau arī varētu beigt. Pēdējos gados veiktie iepirkumi ir noveduši pie tā, ka biļešu cenas ir būtiski palielinājušās. Rezultātā izmantoju sabiedrisko transportu aizvien retāk. Arī citi laikam dara līdzīgi, jo braucēju skaits sarūk ar katru gadu.

Rīgas Satiksmei ir jauni tramvaji un trolejbusi, bet ļoti dārgas biļetetes. Salīdzinoši Tallina nopirka vecos Rīgas sabiedriskā transporta līdzekļus un satiksme tur ir par BRĪVU. Jā, Tallinā nav jāmaksā par braukšanu ar sabiedrisko transprotu. Domāju, ka 79% rīdzinieku gribētu, lai braukšana ir bez maksas un mums būtu vecāki trolejbusi un tramvaji. Izņēmums varētu būt pensionāri (arī Krievijas pensionāri, kam tikai 55 gadi), kas var braukt bez maksas.

Vienīgais jēdzīgais variants, kā dabūt biļeti lētāk ir iestāties kādā Latvijas augstskolā vai koledžā un pirkt mēnešbiļeti, jo tā studentiem ir lētāk. 100%, ka gadījumā, ja Rīgā nebūtu etniskais dalījums starp vēlētājiem, tad arī mums varētu būt bezmaksas sabierdiskais transports, bet tagad dzīvojam kā dzīvojam.

Rīgas satiksmes mājaslapa gan ir pieņemamā stāvoklī. Visu labi var atrast. Par to paldies.