Select Page

RD Electronics interneta veikalu rdveikals.lv izmantoju divas reizes, līdz ar to ir radies pamatots viedoklis par viņiem.

Pirmkārt, cenas tur ir aptuveni tādas pat kā 1a vai dažus eiro dārgākas.

+ Var dabūt piegādi bez maksas, ja izvēlas, ka preci ved uz kādu no viņu veikaliem. Es izvēlējos, lai ved preci (telefonu un datoru) uz mājām. Ārzemēs varēju nopirkt lētāk, bet tā kā tā tomēr ir elektronika un var būt vajadzīgs garantijas remonts, tad nesaņēmos sūtīt no ārzemēm. Nezinu, kā servisi Latvijā uztver šādus pasūtījumus. Globālajai garantijai būtu jādarbojas visur, bet praksē nav pārbaudīts.

+ Piegādi veica DPD, kas ir ok. Atdeveda preci norunātajā dienā. Neprasīja nekādu dokumentu, tikai vajadzēja parakstīties.
+ Pagaidām nekas nav saplīsis un nav bijusi vajadzība vest uz remontu.
+Garantijā un instrukcijā viss bija arī latviešu valodā, ko no rd electronics kā krievu uzņēmuma pat īsti necerēju dabūt. Varbūt man tikai liekas, ka rdveikals pieder krieviem? Tāda sajūta katrā ziņā ir.

– Nepatīk, ka DPD nevar pateikt pat aptuvenu piegādes laiku. Ko dod sms, kurā rakstīts, ka piegādās konkrētā dienā no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00. Vai man vienas paciņas dēļ tagad ir jāsēž mājās visu dienu?

– Pasūtījuma rēķins tiek atsūtīts uz epastu tikai pēc vairākām stundām, nevis uzreiz, kā tas ir citur. Nezinu vai tas ietekmē piegādes ātrumu.

Internetā pirms tam meklēju rd electronics un rdveikals atsauksmes. Neko prātīgu neatradu, tad lai šī palīdz citiem.

Kopumā parasts interneta veikals ar parastu piegādi. Viss darbojas, tas laikam ir galvenais. Parasti, kad pasūtu kaut ko izvēlos maksāt ar pārskaitījumu tikai tad, ja veikals darbojas jau daudzus gadus, mazajiem maksāju skaidrā naudā, preci saņemot.