Select Page

Veikals Optimus pārdod poļu mēbeles un šādi veikali šķiet ir praktiski visās lielākajās Latvijas pilsētās. Galvenais uz ko viņi specializējas ir mīkstās mēbeles, taču ierobežotā daudzumā pieejamas arī virtuves mēbeles. Pēdējām kvalitātes (vismaz pēc skata) un cenas attiecība nav sevišķi augsta, bet dīvāni un krēsli ir pietiekami labi. Optimusā nopirku izvelkamo dīvānu, lai būtu, kur sēdēt un atpūsties, kamēr mājā notiek remonts. Pašam par brīnumu dīvāns nav vēl izjucis un ir palicis mājās vēl joprojām.

Cenu līmeni mēbelēm varu vērtēt kā zemu, kas manā skatījumā ir pozitīvi. Sākotnēji apsvēru iespēju sūtīt dīvānu no ikea (Latvijā ir daudzi piegādātāji), bet tad sapratu, ka dīvāns tomēr nav skapis vai telefons un uz tā vajag vispirms apsēsties. Pieejami arī dārgāki dīvāni nekā manējais, piemēram, stūra dīvāns, bet, lai tādu pirktu ir bišķi jāsaņemas, jo cena tomēr ir krietni augstāka nekā parastam izvelkamajam dīvānam.

Kopumā Optimus mēbles vērtēju pozitīvi un varētu izmantot atkal. Viņiem ir arī sava mājaslapa – optimus.lv, kur var gūt aptuvenu priekšstatu par piedāvājumu. Ja gribas, ko reāli pirkt, labāk tomēr braukt pa tiešo uz veikalu un skatīties, jo uz vietas būs vairāk preces un varēs arī visu aptaustīt. Virtuves iekārtu kā jau minēju šeit noteikti nepirktu, ja nu vienīgi dzīvoklim, ko taisos pārdot tūlīt, lai ieliktu vismaz kaut kādas mēbeles iekšā.