Select Page

Nu ko sūdzības un atsauksmes par internetveikalu nuko.lv var atrast internetā, cik uziet. Ceru, ka mana personīgā pieredze arī kādam noderēs, lai pieņemtu pareizo lēmumu. Sāksim no senākiem laikiem.

Nuko piesaka sevi, galvenokārt, kā pārtikas piegādātāju ar bezmaksas piegādi. Es izmantoju šo iespēju un pasūtīju, lai atved čipsu paku (Rīgas robežās). Tiešām arī atveda un laikā. Pasūtīšanas process bija vienkāršs, kurjers auto bija pietiekami tīrs, lai nerastos vēlme vairs nesadarboties.

Mēģināju pasūtīt atkal pēc pāris gadiem ārpus Rīgas, bet nevarēju. Mājas adresi, ko vēlējos norādīt nuko.lv nevarēja atrast. Ierakstot mājas nosaukumu, nevarēja atrast pagastu. Ierakstot vispirms pagastu, nevarēja atrast mājas adresi. Beigās neko nepasūtīju.

Šobrīd šim interneta veikalam atkal piedāvājumā ir bezmaksas piegāde visā Latvijā, bet minimālā pasūtījuma summa ir 7,99 eur (rakstīts sadaļā “Piegāde”). Iespējams, sapratuši, ka neatmaksājas vest vienu čipsa paku. Šis gan iet pretrunā ar to, ko paši sarakstījuši Jautājumu un atbilžu sadaļā, kur rakstīts, ka piegāde ir bez maksas par jebkuru summu. Tiec nu gudrs, kā ir patiesībā. Starp citu, pirms vairākiem gadiem pirmais pārtikas interneta veikals Anglijā bankrotēja, jo veda vienu košļeņu paciņu bez piegādes maksas. Iespējams, ka Nuko ir no viņiem mācījušies.

Norēķināties iespējams ar kredītkartēm, paypal vai vienkārši samaksāt internetbankā. Jebkurā gadījumā ir jāmaksā pirms preces piegādes, kas man netraucē, bet var nepatikt tiem, kas grib maksāt uz vietas.

Ir iespējams dabūt atlaidi, ja preces tiek iegādātas vairumā bet es to iespēju neesmu izmantojis. Tiem, kam ir 3+ karte, ir iespēja pasūtīt preces ar 5%, taču atlaides nesummējas.

Cenas Nuko nav zemākas kā parastos veikalos, bet situācijās, kad nav laiks iet uz veikalu un termiņi nespiež, var mēģināt kaut ko pasūtīt arī internetā. Es nekādā gadījumā nesūtītu, ja piegāde konkrētā brīdī būtu kritiski svarīga, jo vienmēr var gadīties, ka viņiem uz vietas nav kaut kas no tā, kas steidzami ir nepieciešams.

Būtu interesanti uzzināt, kam nuko.lv interneta veikals pieder, jo viņi ar savu biznesa modeli ir spējuši izdzīvot jau gana ilgi. Vairums līdzīga tipa intenretveikalu parasti bankrotē pāris gadu laikā, bet šis turas un vēl aktīvi reklamējas lielajos portālos.

Kopumā mana pirmā pieredze ar nuko bija pozitīva, jo čipsu paka tika atvesta savlaicīgi. Otrajā reizē pasūtīt neizdevās, jo nevarēja ierakstīt lauku mājas adresi (nepieņēma adresi). Iespējams, ziemā, kad paliks pavisam auksts varētu mēģināt pasūtīt vēlreiz, lai nav pa sniegu jābrien uz veikalu. Tagad gan konkurenci viņiem rada Rimi internetveikals un Maksimas babora, bet tie piegādā tikai Rīgas robežās.