Select Page

Benzīntanku ķēdei Neste regulāri ir dažādas akcijas vai atlaides. Līdzīgi kā citi mēģināju dabūt 20 l bezmaksas degvielas, bet nekā. Šķiet, ka to vispār nevar izdarīt, jo tālāk par 18 vispār netiku. Tas gan nepārsteidza, jo ir skaidrs, ka visi nevar uzvarēt. Ja loterijā ir paredzēti 20 laimīgie, tad visi pārējie var mēģināt cik grib, uzvarēt nesanāks.

Ir bijušas arī citas Neste loterijas, kur piedalījos. Piemēram, tā, kur vajadzēja trāpīt uz 20 vai 22 litriem, lai piedalītos izlozē. Iesniedzu vairākus čekus un – NEKĀ. Likās, ka arī šī loterija ir krāpšana, bet zinu vienu cilvēku, kurš nebija Neste darbinieks un nekādā veidā saistīts ar viņiem un vinnēja šajā loterijā jaunu, skaistu auto. Tas nozīmē, ka uzvarēt var, ja vien ir tā paredzēts.

Ikdenā braucu uz Nesti, jo tur var ieliet degvielu neejot benzīntankā un parasti tā ir vienkārši lētāka, sevišķi, ja vēl uztaisa Neste priekšapmaksas karti. Ticu, ka Neste degviela ir kvaliatīvāka un to apliecināja arī Latvijas televīzijas raidijumā Aizliegtais paņēmiens rīkotais eksperiments, kur pārbaudīja degvielu vairākos benzīna tankos Latvijā un ārzemēs. No Latvijas Neste bija vislabākais.

Piedaloties loterijās nav jēga domāt, ka tūlīt uzvarēsi. Piedalies un aizmirsti. Uzvarētājam viņi paši paziņo, ka ir laimēts, tikai čeki obligāti jāsaglabā..