Select Page

Kurši ir viens no tiem būvmateriālu veikaliem, kur iegriežos, kad nesanāk braukt uz depo. Lai arī izvēles iespējas nav tik lielas, tomēr patīk cilvēcīga un personīga attieksme pret katru klientu (vismaz mani). Neesmu brigādes vadītājs vai firmas īpašnieks un neko daudz nepērku, taču darbinieki tāpat izrāda pretimnākšanu. Ir bijušas reizes, kad piedāvā atlaides pat tad, ja kurši veikalā akcijas tajā brīdī nav. Citos veikalos ar tādu pretimnākšanu neesmu saskāries, ceru, ka viņiem arī maksā pietiekami un tas viss nav tikai cilvēku entuziasms.

Darba laiks bn Kurši ir elastīgs. Atveras jau 7.00 un aizveras 21.00 (mazajos Kuršos varbūt savādāk). Rezultātā esmu izmantojis to un iebraucis pēc vajadzīgā arī pirms darba (vienu reizi).

Papildus tam divas reizes biju uz konsultāciju pie būvniecības eksperta (Brīvības ielas Kuršos), pie tā paša, kas pa Latvijas Radio 2 dod padomus. Uzreiz jārēķinas, ka tur vienmēr ir liela rinda un, ja nebūsi viens no pirmajiem, tad, iespējams, vispār netiksi. Ir cilvēki, kas grib noskaidrot konkrētu jautājumu – Jā, Nē, bet bija arī sieviete, kas vēlējās stundu viena pati runāt.

Cenas Kuršos ir tādas pašas kā citur, bet, ja ir iespēja vajag salīdzināt. Daļai būvmateriālu veikalu nav sava internetvekala, kuršiem ir. Ir sīkumi, kas pie viņiem ir dārgāki, bet, ja jāpērk vairumā obligāti jābrauc vismaz vēl uz depo. Tāpat vajag runāt ar privāto projektu konsultantu, jo tieši viņš var iedot apjoma atlaidi. Labāk ir ietaupīt uz būvmateriālu cenām nekā uz maksāšanu strādniekiem.

Tā kā viņiem ārpus Rīgas ir daudzas filiāles – Cēsis, Dobele, Saldus, Ventspils, Valmera, Jelgava, Daugavpils u.c., tad pilnīgi iespējams, ka kādā no tām situācija nav tik rožaina kā manējā. Nesen gan internetā lasīju, ka Rimi kuponos varēja dabūt Bosch slīpmašīnu dārgāk nekā Kuršos bez atlaides, bet tas jau ir cits stāsts.