Huawei P9 lite atsauksmes

By | maijs 11, 2017

Nopirku savu Huawei P9 Lite internetā un nesūdzos. Atšķirībā no vecā LG viedtālruņa P9 Lite ir daudz ātrāks un ērtāks.
Sakaru kvalitāte ir teicama, gan izmantojot lmt, gan whatsapp, gan skype. Telefons pats pārslēdzas uz wifi, kad tas ir pieejams un ietaupa MB, kas gan manā gadījumā nav svarīgi, jo ir pieslēgts bezlimitu pieslēgums, bet vienalga patīkami.

Fotogrāfiju kvalitāte ir teicama, pie nosacījuma, ka ir pietiekams apgaismojums un objekts nav kustībā. Problēmas ir ar zoom funkciju, jo mazos attālumos, tas nespēj nofokusēties. Piemēram, gribēju izmantot QR kodu, kas bija uzdrukāts uz fizioloģiskā šķidruma pudelītes, bet Huawei P9 lite tā arī nespēja nofokusēties, rezultātā kodu noskanēt neizdevās.

Reizi mēnesī vai varbūt reizi divās nedēļās telefons pats piedāvā veikt tīrīšanu. Izdzēš cache, cookies un citu drazu. Vienīgā problēma, tas izdzēš arī dziesmas un pdf failus, ko novilku no gmaila. Iespējams, ka varēju atķeksēt, lai nedzēš datus vienā folderī, bet ātrumā to nepamanīju un atkārtoti neskatījos 🙁

Nepatīk, ka nevar izdzēst folderi Games, Top Apps un Google. Nevajag man tos 3 folderus, bet nevar, jo uzskata, ka tie ir sistēmas. Es, protams, saprotu, ka viņi grib, lai es nopērku kādu spēli, bet man tādus nevajag..

Telefonam ir iespēja uzlikt autentifikāciju ar pirkstu nospiedumu, bet to neizmantoju, jo tad to nevarēs lietot neviens cits. Tā vietā uzvelku savu ķeburu un ekrāns atbloķējas, bet, ja paskatās no sāna šo manu super kodu var redzēt, kas, protams, nav droši.

Vēl ekrānam uzlīmētā plēve pēc 3 mēnešu lietošanas sāk atlīmēties dažās vietās (pa vidu un vienā sānā). Baigi spiest negribas, jo tomēr skārienjūtīgs ekrāns, līdz ar to šis defekts jāpacieš.

Vairākas reizes telefons ir nokritis zemē (izkrītot no kabatas), bet nesaplīsa, kas, protams, priecē. Pieļauju, ka Iphonam stikls uzreiz būtu izšķīdis.

Kopumā Huawei P9 Lite ir labs, ātrs telefons. To ražo šķiet ķīnieši, man nav speciālas drošības programmas un , līdz ar to neko sensitīvu es tajā nemēģināšu pat glabāt. Šajā mobilajā telefonā var ievietot divas sim kartes, kas ir labi, bet pagaidām šo funkciju nelietoju, bet varbūt kādreiz. Secinājums – var pirkt, jo cena ir ok.

Ja būtu triecienizturīgs, būtu pavisam labi, bet pagaidām tehnoloģijas nav tik tālu attīstītas, lai tas būtu lēti un pirkt Cat kluci par 400 – 500 eiro negribas.

2 thoughts on “Huawei P9 lite atsauksmes

  1. Gints Dambis

    Kamera un bildes vienkārši iespārda! Nav ne fokusa ne izšķirtspējas, sen tik sliktu kameru neesmu redzējis! Ātri izlādējas batereja, ja intensīvi lietojat. Tāpat ļoti ātri uzkarst…. Citādā ziņā labs telefons, ja nav nepieciešamas iepriekš minētās funkcijas!

    Reply
  2. Pircējs

    Saplīsa ekrāns. Remonts 50 eur, garantija tādus bojājumus nesedz. Ir telefoni, kuriem stiklu var nomainīt daudz lētāk, bet ne Huawei P9 lite. Citādā ziņā atsauksmes pozitīvas.

    Reply

Pievienot savu viedokli