Select Page

EGL jeb vienkārši Gulbja laboratorija veic asins, urīna un dažādu citu analīžu noņemšanu un analīžu. Tas ir bizness, kurš varētu arī nebūt, ja valsts spētu efektīvāk organizēt savu slimnīcu tīklu un aprīkojuma iegādi. Pat ejot ar ārsta nosūtījumu Gulbja laboratorija prasīs veikt samaksu par vairākiem izmeklējumiem, piemēram, D vitamīnu. Nezinu, vai valsts viņiem to neapmaksā vai kā, bet kādēļ jāmaksā ar ārsta nosūtījumu? Līdz šim vēl nav bijusi neviena reize, kad varētu uz turieni aiziet un vispār neko nesamaksāt. Ja iet bez nosūtījuma, tad jārēķinas ar vairākiem desmitiem eiro kā minimums.

Pati analīžu noņemšana un gaidīšana rindā egl ir pieņemama. Meitenes, kas tur strādā smaidīgas un saprotošas, ieviesta numuriņu sistēma (tāpat kā bankās). Žēl, ka nav ne žurnālu, ne tv ar ko pakavēt laiku.

Lielākās rindas EGL ir no rītiem, jo daudzi grib pārbautīt cukura un holesterīna līmeni, bet to var izdarīt tikai tad, ja nav vairākas stundas pirms tam ēsts. Arī pusdienlaikā rindas ir lielas, jo strādnieki cenšas nodot analīzes, kamēr ir brīvs. Ja kāds zina, kādēļ pašas slimnīcas šo pasākumu nespēj nodrošināt, ierakstiet komentāros. Tas ir labs, miljonus peļņu nesošs bizness. Egila Gulbja laboratorija barojas tiešā veidā no mūsu asinīm, bet tāda jau ir tā Latvijas medicīnas sistēma – līdz galam nepārdomāta un ļauj iedzīvoties starpniekiem, nevis pienācīgi atalgo mediķus un rezultātā privātie pamanās iegūt savu labumu.