Gribu.lv – noslēpumi un patiesība

By | December 5, 2018

Šis ir viens no populārākajiem portāliem Latvijā, lai arī tā saturs ir ļoti vājš. Ir vairākas sadaļas (sieviete meklē vīrieti nopietnām attiecībām, sievete meklē vīrieti cita veida attiecībām, sieviete meklē sievieti, vīrietis meklē sievieti, pāri, masāža), taču tajās visās ir vieni un tie paši sludinājumi.

Gribu.lv neviens nemeklē nopietnas attiecības un par to liecina sludinājumu saturs un ievietotās fotogrāfijas. Grūti arī noticēt, ka cilvēki no laba prāta liek savas bildes. Pilnīgi iespējams, ka tās ir paņemtas no citiem portāliem un neatbilst patiesībai.

Svarīgi – ieejot gribu.lv netiek prasīts, vai Jums ir 18 gadi, taču viss lapas saturs ir kā minimums no 18 gadiem. Kur skatās uzraugošās iestādes es nezinu, bet šī lapa 100% pārkāpj nosacījumu, ka jābrīdina, ja nav 18 gadi.

Pozitīvais – visi sludinājumi grbu portālā ir pievienojami bez maksas. Pelna viņi reklamējot tiešsaistes kameru servisus, tv3play, clubx, inbox.lv (iespējams, ka šie ir īpašnieki), kupidons u.c.

Pāršķirstot sadaļas var redzēt, ka sludinājumi vispār netiek dzēsti un to skaits ir mērāms tūkstošos. Nezinu, vai sludinājumus vispār var izdzēst, bet, ieejot gribu.lv var atrast sludinājumus, kas ir pat vairāk kā 10 gadus veci. Kāda jēga no tādiem? Vairāk bildes, ko skatīties lūriķiem vai vienkārši neizdarība?

http://www.gribu.lv

5 thoughts on “Gribu.lv – noslēpumi un patiesība

 1. Vija

  Gribu ir lapa kompleksu māktiem cilvēkiem, kam patīk lūrēt uz citu plikumiem. Dikti šaubos vai kāds no tiem sludinājumiem ir īsts, drīzāk ka nē. Bildes tur var ielikt jebkurš. Vienīgie, kas tur aktīvi darbojas ir prieka meitas un starpnieki, kas reklamē masāžas pakalpojumus. Mēs jau zinām, kas tās ir par masāžām domātas, bet, kur skatās policija???

  Reply
 2. Miks

  Gribu – ir Latvijas iepazīšanās saits, kurā neviens neiepazīstas, bet dīleri maksā par sludinājumu izvietošanu.

  Reply
 3. Jumis

  Vienīgā vieta bez cenzūras komentāros ir gribu.lv. Nav tik traki ar to lapu kā daži te komentē.

  Reply

Pievienot savu viedokli