Select Page

Depo veikali man patīk, jo atšķirībā no parastiem lielveikaliem pārdevēji te liekas daudz draudzīgāki. Nezinu, vai viņiem maksā vairāk, vai vienkārši, strādājot šajā jomā, cilvēki ir brīvāki un atvērtāki.

Depo var nopirkt praktiski visu, kas vajadzīgs mājā vai dārzā, ja vien nav pārlieku augstas prasības. Ir arī kafejnīca, kur paēst. Cenas ar depo karti ir zemākas, līdz ar to pat iepērkoties pa 20 eur ir vērts to nopirkt. Ja vēlaties, varat rakstīt svešu vārdu, dokumentus tur tāpat neviens neprasa..

Nevajadzētu gan cerēt, ka cenas te ir daudz zemākas kā citur. Ir noteikti produkti, kas kādā citā būvniecības veikalā var būt pat 2 – 3 lētāki nekā Depo. Piemēram, normālas krāsošanas otas depo maksāja 7 eur, bet līdzvērtīgas citā veikalā bija par 3 eur. Ja vēlaties ietaupīt ir vērts salīdzināt, pirms iepirkties, bet viena problēma. Būvniecības veikaliem nav internetā pieejams viss preču saraksts, līdz ar to nāksies pašam personīgi doties, lai salīdzinātu.

Uz garantijas remontiem viņi neiespringst, veikals ir liels, pircēji daudz un nav jācīnās par katru centu, līdz ar to pieņems preci atpakaļ bez liekām diskusijām.

Esmu bijis vairākos Depo veikalos un šis šķiet pats lielākais. Reģionos ir mazāki, bet Zolitūdē pavisam mazs, nez kāds būs Jelgavā.