Select Page

Igauņiem piederošais City24 pamazām ir kļuvis par vienu no zināmākajām nekustamo īpašumu tirgošanās lapām. Līdz ss popularitātei viņiem gan tālu, bet dizains ir smukāks. Viņu reklāmas mācas virsū visur, kur es eju – Delfi, inbox, arī citos portālos tie baneri ir visur, līdz ar to papētīju viņus sīkāk.

City24.lv pelna no baneriem (cena var pārsniegt 1000 eur mēnesī) sludinājumu izvietošanas (sk. zemāk) un izskatās, ka pelna diezgan labi. Pamatkapitāls 2015. gadā bija gandrīz 1 miljons eiro. Kamdēļ parastam portālam vajag tik lielu pamatkapitālu man nav saprotams.

Mīnusi
– Ir atļauti tikai maksas sludinājumi (bezmaksas reklāma atkrīt). Privātpersonām par sludinājumu uz 30 dienām ir jāmaksā 5 – 7 eiro, bet brokeriem ir apjoma cenas.
– Mānīga datu bāze – viens sludinājums var tikt likts n-tās reizes. Intereses pēc ierakstīju vienu adresi. VIens un tas pats objekts bija ielikts 25 reizes!
– Pārsvarā ir tikai dārgie sludinājumi. Lielākā daļa privātpersonu, kas pārdod vai izīrē savu mājokli šeit sludinājumus neliek un tie ir jāmeklē citur.

Plusi
+ Katram dzīvoklim vai mājai ir klāt arī adrese. Agrāk visi mazie starpnieki lika sludinājumus bez adreses, lai citi viņu klientu nenoceļ, bet tagad laikam tā vairs nav.
+ Viegli pārskatāma lapa.
+ Kvalitatīvi foto.
+ Var nomainīt valodas.
+ Lasīju žurnālā, ka City24 birojs ir izvietots kopā strādāšanas telpā. Lapas lietotājiem vienalga, bet man patīk šādas darba vietas.

Rekvizīti:
SIA “City24” (40003692375)
Adrese: Gustava Zemgala gatve 78 – 1, Rīga, LV-1039