Select Page

Rīgā ir daudz autoskolas un, droši vien, ka mācīties var visās, bet tāpat ir jāizvēlas viena. Dzīvoju Rīgas centrā un izvēle krita uz autoskolu Forwards, jo tās birojs gluži vienkārši bija man ļoti tuvu (Kr. Valdemāra 14).

Gribētos jau teikt, ka viss bija lieliski un pabeidzu ļoti ātri, bet tā nebija. Biju rēķinājis naudu un cerēju, ka pietiks ar minimālo braukšanas reižu skaitu. Diemžēl dzīvē viss izvērtās savādāk. Bija pauzes pa vidu (covid), kad nevarēju iet uz nodarbībām, šis tas piemirsās, bet pati braukšana nemaz nevedās tik labi kā gribēju. Patinot laiku uz priekšu, tiesības ir kabatā (ar otro piegājienu, kārtojot eksāmenu) un esmu priecīgs. Teoriju nokārtoju ar pirmo reizi, bet braukšanā nepaveicās vai vienkārši biju pārāk satraucies un izkritu jau pašā sākumā figūrās.

Paldies instruktoriem par pacietību un motivāciju turpināt, kad jau viss bija apnicis. Iespējams, ja būtu gājis autoskolā pirms gadiem 15 – 20 būtu bijis vieglāk un ātrāk, bet labāk vēlu nekā nekad.

Autoskolas mājaslapa – https://forwards.lv/ Ja kāds no manas grupas vai pēc 2021. gada septembra ir kārtojis, pastāstiet kā jums gāja. Vairs jau kursos netiksimies, varbūt tikai kaut kur nejauši uz ceļiem vai tepat Rīgā.