Aliexpress veikals internetā

By | septembris 4, 2019

Aliexpress ir lielākais ķīniešu internetveikals pasaulē un tā labumus pārbaudīju arī es. Portāls ir ļoti plašs un kategorijās var atrast visdažādākās preces – apģērbs, smaržas, elektronika, spēles bērniem, mobilie telefoni, principā visu, kas ienāk prātā.

Ārzemju interneta veikals ar cenām patīkami pārsteidza. Aliexpres tās bija zemākas nekā Latvijā, bet piegādes laiki gan ir galīgi garām. Lai sagaidītu USB flash adapteri bija jāgaida 3 nedēļas. Latvijā to var dabūt dažu dienu laikā. Ja nav steidzami, tad welcome, pasūti un aizmirsti.

Bija doma Aliexpress.com pasūtīt Ziemassvētku dāvanas, bet piegādes laiks bija pārāk ilgs un rezultātā nācās pirkt Latvijā. Ja būtu iedomājies ātrāk pasūtītu kādu gadžetu no Ķīnas. Būtu lētāk, bet ar garantiju gan varētu būt problēmas.

Jā, mans USB flash drive adapteris atnāca pēc 3 nedēļām kā bija solīts un darbojas un maksāja tikai 1 eur 🙂 Sieva ir sūtījusi arī drēbes, bet es pats vēl neesmu mēģinājis. Izmēri aziātiem un eiropiešiem un izpratne par tiem tomēr ir gana atšķirīga.

Vai es ieteiktu pamēģināt sūtīt no ārzemēm internetā? Pirms tam palasīju Aliekspress atsauksmes un sapratu, ka var mēģināt. Tagad ir iespējams meklēt preces aliexpress latviski, kas paver iespējas iepirkties no Ķīnas arī tiem, kas zina tikai latviešu valodu, bet arī grib veikt pasūtījumus no aliexpress.

 

5 thoughts on “Aliexpress veikals internetā

 1. Seimurs

  Aliexpress ir mans favorīts, kad jāpērk lēti ķīniešu sūdiņi vai kaut kas no lētās elektronikas. Preces vērtībā virs 100 eur diez vai tur pasūtītu, jo ir šaubas par iespējām dabūt garantijas remontu. Sīkumiem – labs variants. Piemēram, pulkstenis, kas Maximā maksāja 15 eur, aliexpresā maksāja 4 eur. Atšķirība pietiekami ievērojama, lai būtu vērts gaidīt piegādi.

  Reply
 2. Aldis

  Elektro preces tur var pirkt par normālām cenām. Piemēram, mērinistrumentus vai dažas specifiskas lietas, kas Latvijā maksā nesamērīgi dārgi tur ir krietni lētāk. Protams, jāgaida, kamēr atved, bet to var pieciest, ja savlaicīgi zina, kas vajadzīgs.

  Reply
 3. Caps

  Normāls veikals par pieņemamām cenām. Aliexpres Latvijā ir populārs, jo uzcenojums pārējos veikalos ir pārāk liels. Kad vietējie nometīs cenas, tad viss mainīsies.

  Reply
 4. Maira

  Aļikā var pirkt visu, bet piegāde, ja vien nav no Eiropas aizņem ilgu laiku. Jāskatās arī izmēri, jo ķīniešu M, ļoti atšķiras no latviešu M 🙂

  Reply
 5. Baiba

  Allekspress pasūtu bieži un pēc tam aizmirstu. Kad eju uz pastu pat nezinu, ko saņemšu. Sanāk iepirkšanās kā hobijs.

  Reply

Pievienot savu viedokli