Select Page

Aliexpress ir lielākais ķīniešu internetveikals pasaulē un tā labumus pārbaudīju arī es. Portāls ir ļoti plašs un kategorijās var atrast visdažādākās preces – apģērbs, smaržas, elektronika, spēles bērniem, mobilie telefoni, principā visu, kas ienāk prātā.

Ārzemju interneta veikals ar cenām patīkami pārsteidza. Aliexpres tās bija zemākas nekā Latvijā, bet piegādes laiki gan ir galīgi garām. Lai sagaidītu USB flash adapteri bija jāgaida 3 nedēļas. Latvijā to var dabūt dažu dienu laikā. Ja nav steidzami, tad welcome, pasūti un aizmirsti.

Bija doma Aliexpress.com pasūtīt Ziemassvētku dāvanas, bet piegādes laiks bija pārāk ilgs un rezultātā nācās pirkt Latvijā. Ja būtu iedomājies ātrāk pasūtītu kādu gadžetu no Ķīnas. Būtu lētāk, bet ar garantiju gan varētu būt problēmas.

Jā, mans USB flash drive adapteris atnāca pēc 3 nedēļām kā bija solīts un darbojas un maksāja tikai 1 eur 🙂 Sieva ir sūtījusi arī drēbes, bet es pats vēl neesmu mēģinājis. Izmēri aziātiem un eiropiešiem un izpratne par tiem tomēr ir gana atšķirīga.

Vai es ieteiktu pamēģināt sūtīt no ārzemēm internetā? Pirms tam palasīju Aliekspress atsauksmes un sapratu, ka var mēģināt. Tagad ir iespējams meklēt preces aliexpress latviski, kas paver iespējas iepirkties no Ķīnas arī tiem, kas zina tikai latviešu valodu, bet arī grib veikt pasūtījumus no aliexpress.