in , ,

Aliexpress veikals internetā

Aliexpress ir lielākais ķīniešu internetveikals pasaulē un tā labumus pārbaudīju arī es. Portāls ir ļoti plašs un kategorijās var atrast visdažādākās preces – apģērbs, smaržas, elektronika, spēles bērniem, mobilie telefoni, principā visu, kas ienāk prātā.

Ārzemju interneta veikals ar cenām patīkami pārsteidza. Aliexpres tās bija zemākas nekā Latvijā, bet piegādes laiki gan ir galīgi garām. Lai sagaidītu USB flash adapteri bija jāgaida 3 nedēļas. Latvijā to var dabūt dažu dienu laikā. Ja nav steidzami, tad welcome, pasūti un aizmirsti.

Bija doma Aliexpress.com pasūtīt Ziemassvētku dāvanas, bet piegādes laiks bija pārāk ilgs un rezultātā nācās pirkt Latvijā. Ja būtu iedomājies ātrāk pasūtītu kādu gadžetu no Ķīnas. Būtu lētāk, bet ar garantiju gan varētu būt problēmas.

Jā, mans USB flash drive adapteris atnāca pēc 3 nedēļām kā bija solīts un darbojas un maksāja tikai 1 eur 🙂 Sieva ir sūtījusi arī drēbes, bet es pats vēl neesmu mēģinājis. Izmēri aziātiem un eiropiešiem un izpratne par tiem tomēr ir gana atšķirīga.

Vai es ieteiktu pamēģināt sūtīt no ārzemēm internetā? Pirms tam palasīju Aliekspress atsauksmes un sapratu, ka var mēģināt. Tagad ir iespējams meklēt preces aliexpress latviski, kas paver iespējas iepirkties no Ķīnas arī tiem, kas zina tikai latviešu valodu, bet arī grib veikt pasūtījumus no aliexpress.

What do you think?

Written by Gijs

Comments

Leave a Reply
  1. Aliexpress ir mans favorīts, kad jāpērk lēti ķīniešu sūdiņi vai kaut kas no lētās elektronikas. Preces vērtībā virs 100 eur diez vai tur pasūtītu, jo ir šaubas par iespējām dabūt garantijas remontu. Sīkumiem – labs variants. Piemēram, pulkstenis, kas Maximā maksāja 15 eur, aliexpresā maksāja 4 eur. Atšķirība pietiekami ievērojama, lai būtu vērts gaidīt piegādi.

  2. Elektro preces tur var pirkt par normālām cenām. Piemēram, mērinistrumentus vai dažas specifiskas lietas, kas Latvijā maksā nesamērīgi dārgi tur ir krietni lētāk. Protams, jāgaida, kamēr atved, bet to var pieciest, ja savlaicīgi zina, kas vajadzīgs.

  3. Normāls veikals par pieņemamām cenām. Aliexpres Latvijā ir populārs, jo uzcenojums pārējos veikalos ir pārāk liels. Kad vietējie nometīs cenas, tad viss mainīsies.

  4. Aļikā var pirkt visu, bet piegāde, ja vien nav no Eiropas aizņem ilgu laiku. Jāskatās arī izmēri, jo ķīniešu M, ļoti atšķiras no latviešu M 🙂

  5. Aliexpres nevar pirkt kosmētikas līdzekļus. Arī vienā portālā nesen bija brīdinājums parmākslīgajām skropstām. No ķīniešu interneta veikaliem nepirktu tik tuvu pie acīm liekamas lietas.

  6. Pasūtīt aliexpres var gan lētus štruntus elektronikai, gan arī dārgākas preces. Galvenais ir skatīties tirgotāja reputāciju un pārdoto preču skaitu. Var arī lasīt atsauksmes un skatīties fočenes. Diez vai pirktu pats kaut ko no pārdevēja, kam nav iepriekš bijis neviens pasūtījums.

  7. Aliexpress ir paredzēts cilvēkiem, kam nerūp kvalitāte. Ja gribas kaut ko pirkt visam mūžam, tad šī nav pareizā izvēle, jo prece neturēs vairāk par pāris gadiem (elektronika). Dakšas un nažus gan jau var pirkt arī ilgākam laikam, tur nav kam saplīst.

Pievienot savu viedokli

Loading…

0

Credit24

Lux express