Select Page

Atrakciju parks – AB parks ir ok, ja uz to brauc vienu reizi. Vismaz pagaidām. Uzņēmumam ir daudz modernizācijas plāni un, iespējams, ka pēc 3 – 4 gadiem tur būs vēl interesantāk.

Šobrīd tur no Avārijas brigādes varoņiem nekas daudz nav redzams, bet ir dažādas atrakcijas bērniem. Uz dažām, piemēram, šaušanu ar lāzeriem (komandās) ir jāpiesakas iepriekš. Piemērots bērniem, līdz kādai 7. klasei, varbūt arī nedaudz vecākiem. Mazajiem 2 – 4 gadi tur varētu būt maz ko darīt, bet kā kuram.

Par organizatorisko.
Nepatīk, ka ēdināšanas pakalpojumi ir tik dārgi, bet laikam jau ikviens parks cenšas uz to nopelnīt. Tualetes varētu būt vairāk.

Par biļetēm.

Slikti, ka pieaugušajiem ir jāmaksā ieejas biļete, jo reāli lielajiem tur nav, ko darīt. Rezultātā par bērnu priekiem sanāk maksāt dubultā. Biļešu cenas, protams, priekš Latvijas mērogiem ir augstas, bet, ja grasāties tur doties vienu reizi dzīvē, tad var pieciest. Atsevišķām grupām, piemēram, daudzbērnu ģimenēm ir atlaides (ja ir 3+ karte), arī grupām ir lētāk, bet tāpat nav lēti.

+
Ja plānots kādam braukt uz turieni, tad labāk, ja AB parks tiek apmeklēts darba dienā, jo brīvdienās ir pārāk pilns. No otras puses, brīvdienās ir papildus atrakcijas, bet nezinu vai tas ir tā vērts, lai lielā burzmā spaidītos.