Select Page

Interneta veikals 1A

 

Esmu iepircies šajā veikalā vairākas reizes. Pieredze dažāda. Cenas ir normālas, bet ar piegādi mēdz būt problēmas. Ja notiek č-pē, tad būs jāgaida ilgi. Piemēri
a) atnāk portatīvais dators bez viena taustiņa – nomaiņa aizņēma vairāk par mēnesi. Aizrakstīju viņiem kādas 5 – 10 vēstules. Beigās viss, labi, bet tā ņemšanās. Labāk būtu nopircis veikalā par 30 eiro dārgāk un miers.
b) draudzene pasūta portatīvo datoru uz akciju, kurā tiek solītas lielas atlaides. Gaida mēnesi. Laikam nesavācās pietiekami liels gribētāju skaits un atcēla viņi to akciju vai bija problēmas ar piegādātājiem grūti pateikt. Viss jau nāk no Āzijas. Pēc tam pasūtīja atkārtoti citu datoru, tur viss ok. c) brālis pasūtīja trenažieri ar bezmaksas piegādi. Kurjers vai ofisa darbinieks vienu reizi piezvanīja – nepacēlu. Aizveda trenažieri viņi atpakaļ uz savu biroju. Dabūju pats braukt pakaļ. Bezmaksas piegāde kļuva par maksas piegādi vai pareizē ne-piegādi.

Tātad man ir dažādas 1a atsauksmes. Galvenā mācība – ja sūta pie viņiem, tad tikai to, kas ir noliktavā, jo pretējā gadījumā var nākties gaidīt, kamēr atsūta noĶīnas, bet, ja aizkavēšanās, tad nauda ir iesaldēta.  Interneta veikali ir dažādi un piegādi parasti nodrošina DPD vai  Latvijas pasts.

Informācija par 1A no lursofta.

1A kontakti
SIA “Mobilukss”
reģ. nr. 40003610078
adrese: Rīga, Mūkusalas 41, LV-1004
1a.lv Atsauksmes