1a

By | July 7, 2016

Interneta veikals 1A

 

Esmu iepircies šajā veikalā vairākas reizes. Pieredze dažāda. Cenas ir normālas, bet ar piegādi mēdz būt problēmas. Ja notiek č-pē, tad būs jāgaida ilgi. Piemēri
a) atnāk portatīvais dators bez viena taustiņa – nomaiņa aizņēma vairāk par mēnesi. Aizrakstīju viņiem kādas 5 – 10 vēstules. Beigās viss, labi, bet tā ņemšanās. Labāk būtu nopircis veikalā par 30 eiro dārgāk un miers.
b) draudzene pasūta portatīvo datoru uz akciju, kurā tiek solītas lielas atlaides. Gaida mēnesi. Laikam nesavācās pietiekami liels gribētāju skaits un atcēla viņi to akciju vai bija problēmas ar piegādātājiem grūti pateikt. Viss jau nāk no Āzijas. Pēc tam pasūtīja atkārtoti citu datoru, tur viss ok. c) brālis pasūtīja trenažieri ar bezmaksas piegādi. Kurjers vai ofisa darbinieks vienu reizi piezvanīja – nepacēlu. Aizveda trenažieri viņi atpakaļ uz savu biroju. Dabūju pats braukt pakaļ. Bezmaksas piegāde kļuva par maksas piegādi vai pareizē ne-piegādi.

Tātad man ir dažādas 1a atsauksmes. Galvenā mācība – ja sūta pie viņiem, tad tikai to, kas ir noliktavā, jo pretējā gadījumā var nākties gaidīt, kamēr atsūta noĶīnas, bet, ja aizkavēšanās, tad nauda ir iesaldēta.  Interneta veikali ir dažādi un piegādi parasti nodrošina DPD vai  Latvijas pasts.

Informācija par 1A no lursofta.

1A kontakti
SIA “Mobilukss”
reģ. nr. 40003610078
adrese: Rīga, Mūkusalas 41, LV-1004
1a.lv Atsauksmes

11 thoughts on “1a

 1. NIKAVERA

  магазин, ассортимент сделали больше, а клиентский сервис упал ниже плинтуса; сроки доставки двигают вперед, не сообщая об этом клиенту; в день доставки клиент “обязан” сам звонить и писать чтобы узнавать о статусе; в ответ некомпетентные сотрудницы отвечают: “не получил смс, ну и сам дурак, остальное не комментируем”; доставка 2 недели ( 🙂 товар везут с “ТОГО СВЕТА”?), 🙂 дефицит

  Reply
 2. Bijušais klients

  Reāla m-kaste tas veikals! Apkalpošana zem katras kritikas un sūta nenormāli daudz sava spama uz e-pastu un SMS veidā!

  Reply
 3. Liga Plavina

  Nevar peigādāt preci jau vairākas nedēļas, atliek visu laiku piegādes termiņus, bet priekšapmaksu gan paspēj paprasīt uzreiz.

  Reply
 4. Ket_mad

  Ļoti neforši ka piegāde solīta vienā datumā, bet reāli nav skaidrs kad būs un atbilde vienkārša – gaidiet. Labi ja prece nav ASAP vajadzīga, bet man tak bija dāvana šodienai.
  Būtu labāk piemaksājusi tos pašus 10 -15 euro klāt, bet nopirktu uzreiz citur. Ļoti žēl ka šādā veidā čakarē, varēja jau godīgi pateikt – būs jāgaida nedēļu un viss.

  Ieteicu apsvērt pirkumu ja vajag uz konkrētu datumu. Veikalam nav cieņas pret klientiem, diemžēl.
  Tas bija pēdējais pasūtījums 1a.lv.

  Reply
 5. Astra Leimane

  Patiešām apkalpošanas serviss ir ļoti bēdīgs, ko var nobaudīt klienti! Pasūtīju printeri un arī pie reizes jaunu toneri, lai būtu ko nomainīt bez problēmām. Bet ar šo tikai radīju sev jaunu problēmu. Izrādās, ka iepakojumā ielikts pavisam cits priekšmets, ne vajadzīgais toneris. Tagad skaidrojos nedēļu gan telefoniski, gan ar e-pastu, bet rezultātu nekādu! Tas norāda tikai to, ka tur strādājošajiem nav nekāda cieņa pret pasūtītāju, bet arī nav darba tikums un ir nekrietni pret pircēju!
  Domāju, ka tur vairs neko nepasūtīšu, lai gan tur bieži esmu iepirkusies. Arī pirms trīs gadiem tur pasūtīju datoru, kam pēc diviem gadiem un diviem mēnešiem sajuka cietais disks, jo tas nebija pieskrūvēts ar četrām skrūvēm no divām pusēm, bet tikai ar divām. Tā kā iesaku pēc saņemšanas to pārbaudīt!

  Reply
 6. Caps

  Kopš 1a pārdevās ir uzlabojušās piegādes bezmaksas saņemšanas iespējas Rīgā. Cenas tādas pašas kā citur.

  Reply
 7. Biko

  Patīk 1A, bet nepatīk, ka prasa atsauksmes epastā, ja kaut ko nopērk. Ja gribēšu komentēt viņu lapā, tad pats to darīšu, liecieties mierā.

  Reply
 8. Gints

  Palasīju atsauksmes par 1A, nekas nav mainījies. Tie, kas raksta sūdzas, bet tiem, kam viss labi necenšas komentēt. Mana pieredze pozitīva, atsūtīja paciņu uz omniva pakomātu laicīgi un pagaidām nekas nav saplīsis. Izvēlējos 1A internetveikalu, jo piegāde bija lētāka kā citur.

  Reply
 9. Kaizers

  Bezmaksas piegādei jābūt visām precēm virs 10 eur. Ja nedod uzreiz, jāmeklē promo kods. 1a viņus ir izsējuši pa visu internetu.

  Reply
 10. Pula

  Tuvojas Ziemassvētki, laiks medīt atlaides 1a. Atlaižu kodi parasti rādās, ja ilgāk pastaigā pa viņu lapu, bet lielās atlaides ir uz svētkiem.

  Reply

Pievienot savu viedokli